SPOTKANIE ZE SZTUKĄ -BYĆ JAK PICASSO...08 lipca 2025 Pierwsze Letnie Spotkanie z Biblioteką i GOKSiRem za nami! Było kreatywnie, wesoło i ... chcemy więcej! Jeśli Wy także - mamy dla Was jeszcze kilka propozycji... #LetnieSpotkaniaZeSztuka #bycJakPicasso #LetnieSpotkaniaZbibliotekaIgoksirem #SztukaWbibliotece #DzieciDoBibliotek #WakacjeWBibliotece Wstecz