SŁODKIE SPOTKANIE Z FRANKLINEM – RELACJA Z KLUBU MALUCH
Czytelniczy Klub Malucha rozpoczął spotkanie opowieścią o Franklinie urządzającym piknik. Kanapki z muszkami nie wydały nam się szczególnie apetyczne, postanowiliśmy zatem poszukać smakołyków które lubimy wszyscy. Postawiliśmy na pączki! #DzieciakiCzytaki #zabawa #art Ratownicy Czytelnictwa