
Zimowa pogoda nie była przeszkodą dla przedszkolaków, które dzielnie przybyły do Biblioteki Publicznej w Mierzeszynie. Tematem spotkania był Dzień Babci i Dziadka oraz Walentynki. Na podstawie książki Agaty Widzowskiej "Babcia i Dziadek Dają radę!" rozmawiano o babciach i dziadkach, którzy mają różne zainteresowania i marzenia, ale ponad wszystko kochają swoje wnuki i mają do nich ogrom cierpliwości. Wspólnie spędzony z nimi czas to wspaniałe chwile dzieciństwa, które zostaną w pamięci na zawsze. Dzieci zaśpiewały piosenkę, którą zadedykowały swoim kochanym babciom i dziadkom, dziękując im za wszystko. Z okazji Walentynek, przy piosenkach z motywem serduszka, dzieci potańczyły i pobawiły się,
bo przecież kończy się karnawał:)
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych zajęciach.
Wstecz