SUKCES BIBLIOTEKI W MIERZESZYNIE W PLEBISCYCIE KONKURSU "MODERNIZACJA ROKU I BUDOWA XXI W."

MAMY 2. MIEJSCE ZARÓWNO W KATEGORII OBIEKTÓW Z WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO, JAK I W KATEGORII "MAŁE JEST PIĘKNE" W PLEBISCYCIE „MODERNIZACJA ROKU I BUDOWA XXI W."!!!
Finiszowaliśmy znakomicie otrzymując dzisiaj 242 głosy. W sumie uzyskaliśmy 1299, a do pierwszego miejsca w kategorii „małe jest piękne” zabrakło nam tylko…6 głosów. Gratulujemy zwycięstwa Gminie Krasocin z województwa świętokrzyskiego, która zgłosiła „Wiatrak typu Holender”. W tej kategorii startowało 25 obiektów. Nie było natomiast wątpliwości w kategorii obiektów z województwa pomorskiego, w której brało udział 50 obiektów. Tutaj przewaga obiektu Powiatu Wejherowskiego, który zgłosił  „Modernizację Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi z nadbudową, windą i adaptacją poddasza na bibliotekę” wyniosła aż 8655 głosów. Obiekt ten w klasyfikacji generalnej zajął 3. miejsce - gratulujemy. Nasza Biblioteka Publiczna w Mierzeszynie uplasowała się natomiast wśród 457 obiektów na 25. miejscu. Gratulujemy i dziękujemy za rywalizację także obiektom, które zajęły 3. miejsca: w kategorii „małe jest piękne” – „Budowa Stacji Kultury w Deszcznie” z województwa lubuskiego (1088 głosów) oraz
w kategorii obiektów z województwa pomorskiego – „Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie” (969 głosów). Wszystkim naszym Czytelniczkom, Czytelnikom, Sympatyczkom i Sympatykom, którzy oddali na naszą bibliotekę głosy serdecznie dziękujemy i zapraszamy do jej odwiedzin.


 Wstecz