ZAPRASZAMY PO KODY NA GRUDZIEŃ DO BIBLIOTEK CYFROWYCH

W trzech naszych bibliotekach: w Trąbkach Wielkich, Sobowidzu i Mierzeszynie można już odbierać kody na grudzień do bibliotek cyfrowych NASBI i OSBI, czyli do Naukowej Akademickiej Sieciowej Biblioteki Internetowej i Ogólnopolskiej Sieciowej Biblioteki Internetowej. Aby odebrać kod, należy pojawić się w którejś z w/w bibliotek osobiście i okazać Metropolitalną Kartę do Kultury. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze Karty może ją zakupić za 1 zł w naszych bibliotekach. Po aktywowaniu usługa będzie ważna przez 3?0 dni. Zapraszamy do naszych bibliotek po kody i do korzystania z zasobów bibliotek cyfrowych. Kody można również otrzymać drogą internetową. Wystarczy napisać w tej sprawie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Unikalna biblioteka NASBI i OSBI to platforma, na której czytelnicy znajdą ofertę największych polskich wydawców komercyjnych - w tym nowości rynkowe. Za pośrednictwem NASBI i OSBI ponad 50 renomowanych wydawców udostępnia swoje dzieła czytelnikom bibliotek publicznych i akademickich oraz pracownikom firm. Jeśli Twoim celem jest ciągłe doskonalenie umiejętności i szukasz literatury podnoszącej kompetencje albo po prostu relaksujesz się przy lekturze renomowanych wydawnictw, w NASBI i OSBI znajdziesz to, czego szukasz - to Twoje centrum wiedzy i czytelniczej rozrywki. Tylko w NASBI czytelnicy cieszą się dostępem do źródeł w najpopularniejszych formatach: e-booków, audiobooków i kursów video - multiformatowość gwarantuje wybór najlepszej dla Ciebie formy przyswajania wiedzy. Obecnie w ofercie jest: 11542 e-booków, 510 audiobooków i 168 kursów video. Jest więc w czym wybierać.
Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję uruchomienia usługi:
1. Wejdź na stronę nasbi.pl i kliknij na „zaloguj się”.
2. Kliknij „dołącz już dziś” i załóż konto czytelnika.
3. Aktywuj konto za pomocą linka, który otrzymasz na podanego wcześniej maila.
4. Przy pierwszym logowaniu wpisz kod dostępu, który otrzymałeś w bibliotece.
5. Korzystaj z książek, audiobooków i kursów wideo w przeglądarce lub pobierz z Google Play aplikację NASBI na urządzenia mobilne i czytaj na telefonie lub tablecie.
Życzymy przyjemnej lektury!


 Wstecz