6.12.2019 PROMOCJA KSIĄŻKI "Z DZIEJÓW SOŁECTWA KŁODAWA..."

W dniu 6 grudnia 2019 roku (piątek) o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej w Kłodawie odbędzie się promocja książki Dariusza Dolatowskiego pt. „Z dziejów sołectwa Kłodawa w gminie Trąbki Wielkie od czasów najdawniejszych do 1945 roku” w ramach serii wydawniczej „Poznajemy swoją Małą Ojczyznę”.
Seria ta realizowana jest od pięciu lat przez Gminę Trąbki Wielkie i Gminną Bibliotekę Publiczną w Trąbkach Wielkich. W tym czasie wydane zostały tomy poświęcone sześciu sołectwom: w 2015 roku - Domachowo i Trąbki Małe, w 2016 roku - Mierzeszyn, w 2017 roku - Sobowidz i Pawłowo, a w 2018 roku - Trąbki Wielkie. Obecnie do rąk czytelników trafi siódmy tom. Przedstawia on historię Kłodawy. Na pewno, podobnie jak poprzednie, spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy.
W promocji weźmie udział autor Dariusz Dolatowski oraz przedstawiciele wydawców: Krzysztof Grynder z Gdańskiego Kantoru Wydawniczego oraz Jarosław Ellwart z Wydawnictwa Region. Będzie wtedy można także zaopatrzyć się w książkę z autografem autora.Sponsorem wydania i wydarzenia są: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. 1-go Maja w Kłodawie oraz Radny Powiatu Gdańskiego Józef Sroka.
Zapraszamy.


 Wstecz