KARTA DO KULTURY DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!!!

W dniu 4 kwietnia 2016 roku, podczas Gali Kronikarskiej, oficjalnie została przedstawiona Karta do Kultury Gminnej Biblioteki Publicznej w Trąbkach Wielkich. Karta ta to niezwykła karta biblioteczna. Za jej pomocą można wypożyczać książki zarówno w naszych bibliotekach, jak i w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku. Ale nie tylko. Otóż dzięki niej każdy czytelnik Gminnej Biblioteki Publicznej w Trąbkach Wielkich będzie uprawniony do zniżek

w instytucjach kultury. Tych instytucji jest obecnie 90. Są wśród nich: kawiarnie, kina, księgarnie, muzea, teatry, a także instytucje organizujące koncerty, wystawy i szkolenia. Posiadacze Karty do Kultury będą mogli m.in. kupić tańsze bilety do Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Wybrzeże w Gdańsku, Teatru Miniatura w Gdańsku, Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku, Teatru Miejskiego w Gdyni, Teatru na Plaży w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, Państwowej Opery Bałtyckiej w Gdańsku, Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, Centrum Hewelianum w Gdańsku, Kina Helios w Gdańsku, a także do Faktorii Handlowej w Pruszczu Gdańskim, Muzeum Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim i do Grodziska Owidz.
A wszystko to dzięki przyłączeniu się naszej Biblioteki do projektu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Gdańsku. Dokonaliśmy tego jako pierwsza biblioteka w Powiecie Gdańskim i jako siódma w Województwie Pomorskim. Obecnie nasi czytelnicy należeć będą do uprzywilejowanego klubu konsumentów kultury. Potwierdza to, że staramy się, aby zapisanie do Biblioteki, oprócz dostępu do książek i organizowanych przez nas wydarzeń, dawało coś jeszcze.
Właścicielem Karty może stać się każdy czytelnik Gminnej Biblioteki Publicznej w Trąbkach Wielkich. Koszt Karty to tylko 1 złoty. Już dziś odbierz swoją przepustkę do kultury! Zapraszamy do naszych bibliotek w Trąbkach Wielkich, Sobowidzu i Mierzeszynie.

link do strony ze zniżkami Wstecz