• 0086.jpg
  • 0026.jpg
  • 0032.jpg
  • 0126.jpg
  • 0062.jpg
  • 0014.jpg
  • 0133.jpg
  • 0059.jpg
  • 0044.jpg
  • 0132.jpg
  • 0104.jpg
  • 0050.jpg
  • 0078.jpg
  • 0033.jpg
  • 0114.jpg
  • 0010.jpg
  • 0011.jpg
  • 0101.jpg
  • 0018.jpg
  • 0127.jpg
  • 0069.jpg
  • 0064.jpg
  • 0108.jpg
  • 0124.jpg
  • 0111.jpg
  • 0088.jpg
  • 0065.jpg
  • 0063.jpg
  • 0041.jpg
  • 0107.jpg
  • 0051.jpg
  • 0024.jpg
  • 0031.jpg
  • 0131.jpg
  • 0021.jpg
  • 0102.jpg
  • 0095.jpg
  • 0135.jpg
  • 0087.jpg
  • 0055.jpg
  • 0019.jpg
  • 0129.jpg
  • 0072.jpg
  • 0075.jpg
  • 0025.jpg
  • 0017.jpg
  • 0117.jpg
  • 0046.jpg
  • 0035.jpg
  • 0106.jpg
  • 0121.jpg
  • 0016.jpg
  • 0081.jpg
  • 0009.jpg
  • 0125.JPG
  • 0097.jpg
  • 0074.jpg
  • 0068.jpg
  • 0036.jpg
  • 0070.jpg
  • 0090.jpg
  • 0099.jpg
  • 0006.jpg
  • 0020.jpg
  • 0037.jpg
  • 0082.jpg
  • 0110.jpg
  • 0015.jpg
  • 0048.jpg
  • 0008.jpg
  • 0119.jpg
  • 0054.jpg
  • 0013.jpg
  • 0113.jpg
  • 0056.jpg
  • 0042.jpg
  • 0079.jpg
  • 0122.jpg
  • 0118.jpg
  • 0093.jpg
  • 0001.jpg
  • 0052.jpg
  • 0007.jpg
  • 0116.jpg
  • 0130.jpg
  • 0057.jpg
  • 0027.jpg
  • 0123.jpg
  • 0039.jpg
  • 0060.jpg
  • 0004.jpg
  • 0094.jpg
  • 0100.jpg
  • 0091.jpg
  • 0115.jpg
  • 0136.jpg
  • 0047.jpg
  • 0003.jpg
  • 0134.jpg
  • 0005.jpg
  • 0083.jpg
  • 0045.jpg
  • 0096.jpg
  • 0040.jpg
  • 0066.jpg
  • 0076.jpg
  • 0098.jpg
  • 0112.jpg
  • 0049.jpg
  • 0103.jpg
  • 0105.jpg
  • 0061.jpg
  • 0073.jpg
  • 0109.jpg
  • 0077.jpg
  • 0023.jpg
  • 0002.jpg
  • 0053.jpg
  • 0089.jpg
  • 0030.jpg
  • 0085.jpg
  • 0067.jpg
  • 0080.jpg
  • 0012.jpg
  • 0084.jpg
  • 0071.jpg
  • 0092.jpg
  • 0128.jpg
  • 0120.jpg
  • 0022.jpg
  • 0034.jpg
  • 0058.jpg
  • 0038.jpg

Audiobooki – biblioteka w Trąbkach Wielkich


 1. Borchardt Olgierd – Znaczy kapitan
 2. Brzechwa Jan – Akademia Pana Kleksa
 3. Cameron W. Bruce – Był sobie pies
 4. Cherezińska Elżbieta – Harda
 5. Child Lee – Nocna runda
 6. Chmielarz Wojciech – Zombie
 7. Cielesz Ewa – Obce matki
 8. Chotomska Wanda – Legendy polskie
 9. Coble Colleen – Już mnie nie oszukasz
10. Coble Colleen – Na gorącym uczynku
11. Collodi Carlo – Pinokio
12. Dahl Roald – Charlie i fabryka czekolady
13. Domańska Antonina – Krysia Bezimienna
14. Erikson Thomas – Otoczeni przez idiotów
15. Frączek Agnieszka – Mamutolot i spółka
16. Galbraith Robert – Żniwa zła
17. Grebe Camilla – Handlarz z Omska
18. Gruen Sara – U brzegu
19. Herman Leszek – Sedinum
20. Hoffmann Ernst Theodor Amadeus – Dziadek do orzechów
21. Kamiński Aleksander – Kamienie na szaniec
22. Kańtoch Anna – Łaska
23. Kasdepke Grzegorz – Głowa meduzy
24. Kasdepke Grzegorz – Nasz przyjaciel Prometeusz
25. Kasdepke Grzegorz – Złoto i uszy królaMidasa
26. Kasdepke Grzegorz – Śliczna i mądra czyli Atena
27. Kipling Rudyard – Księga dżungli
28. Krüger Maria – Karolcia
29. Lem Stanisław – Bajki robotów
30. Lewis Clive Staples – Lew, czarownica i stara szafa
31. Lindgren Astrid – Bracia Lwie Serce
32. Lindgren Astrid – Dzieci z Bullerbyn
33. Makuszyński Kornel – Awantura o Basię
34. Maleszka Andrzej – Czerwone krzesło
35. Małecki Jakub – Rdza
36. Martel Yann – Życie Pi
37. Meyer Philipp – Syn
38. Molnar Ferenc – Chłopcy z Placu Broni
39. Montgomery Lucy Maud – Ania z Zielonego Wzgórza
40. Nesbø Jo – Czerwone gardło
41. Neuhaus Nele – Głębokie rany
42. Pawlikowska Beata – Życie jest wolnością: autobiografia
43. Piekara Jacek – Ja inkwizytor. Głód i pragnienie
44. Pisarski Roman – O psie, który jeździł koleją
45. Punke Michael – Zjawa
46. Rabij Marek – Życie na miarę. Odzieżowe niewolnictwo
47. Rozmus Piotr – Bestia
48. Sienkiewicz Henryk – Krzyżacy
49. Sienkiewicz Henryk – Latarnik
50. Sienkiewicz Henryk – Trylogia
51. Sienkiewicz Henryk – W pustyni i w puszczy
52. Simons Paullina – Dzieci wolności
53. Słomczyński Maciej – Fabryka śmierci
54. Socha Natasza – Awaria małżeńska
55. Stasiuk Andrzej – Dojczland
56. Szklarski Alfred – Tomek w krainie kangurów
57. Szmaglewska Seweryna – Czarne stopy
58. Szymborska Wisława – Wisława Szymborska
59. Theorin Johan – Zmierzch
60. Tolkien John Ronald Reuel – Hobbit czyli tam i z powrotem
61. Troost  J. Maarten – Życie seksualne kanibali
62. Twain Mark – Przygody Tomka Sawyera
63. Twardowski Jan – Zeszyt w kratkę
64. Twardowski Jan – Śpieszmy się kochać. Perły o miłości
65. Verne Jules – W 80 dni dookoła świata
66. Widłak Wojciech – Wesoły Ryjek
67. Wierzbicki Łukasz – Afryka  Kazika
68. Zimniak Andrzej – Biały rój
69. Żeromski Stefan – Syzyfowe prace
70. 100 bajek naszego dzieciństwa – Duch w butelce, Calineczka, Dwie siostry
71. Bajka słowno-muzyczna Pinokio Teatru Nowego w Poznaniu
72. Baśnie świata dla dzieci

Audiooboki – biblioteka w Sobowidzu

 1. Andersen Hans Christian – Brzydkie Kaczątko, Królowa Śniegu
 2. Andersen Hans Christian – Dziewczynka z zapałkami, Calineczka
 3. Andersen Hans Christian – Krzesiwo, Mała Syrenka
 4. Beręsewicz Paweł – Tajemnica człowieka z blizną
 5. Brzechwa Jan – Akademia Pana Kleksa
 6. Brzechwa Jan – Między nami zwierzętami. Wiersze i bajki dla dzieci
 7. Burnett Frances – Tajemniczy ogród
 8. Chotomska Wanda – Legendy polskie
 9. Collodi Carlo – Pinokio
10. Defoe Daniel – Robinson Crusoe
11. Delahaye Gilbert – Martynka. Niezwykłe opowieści
12. Dickens Charles – Opowieść wigilijna
13. Fredro Aleksander – Zemsta
14. Grimm Jacob – Jaś i Małgosia
15. Jurgielewiczowa Irena – Ten obcy
16. Kamiński Aleksander – Kamienie na szaniec
17. Kasdepke Grzegorz – Drużyna Pani Miłki czyli o szacunku, odwadze
18. Kasdepke Grzegorz – Opowiadania i bajki
19. Kipling Rudyard – Księga dżungli
20. Kochanowski Jan – Fraszki, pieśni, treny
21. Le Guin Ursula K. – Czarnoksiężnik z Archipelagu
22. Lem Stanisław – Bajki robotów
23. Lewis C.S. – Lew czarownica, stara szafa
24. Lindgren Astrid – Bracia Lwie Serce
25. Lindgren Astrid – Dzieci z Bullerbyn
26. Makuszyński Kornel – Szatan z siódmej klasy
27. Markowska Wanda – Mity greckie
28. Mickiewicz Adam – Pan Tadeusz
29. Mielech Agnieszka – Emi i tajny Klub Superdziewczyn T. 1
30. Montgomery Lucy Maud – Ania z Zielonego Wzgórza
31. Mull Brandon – Baśniobór T. 1
32. Orwell George – Folwark zwierzęcy
33. Porazińska Janina – Pamiętnik Czarnego Noska
34. Prus Bolesław – Lalka
35. Prus Bolesław – Opowiadania
36. Puzyńska Katarzyna – Utopce
37. Rekosz Dariusz – Mors, Pinky i trzynasta komnata
38. Saint-Exupery Antoine – Mały Książę
39. Sienkiewicz Henryk – Janko Muzykant; Latarnik
40. Sienkiewicz Henryk – Quo Vadis
41. Sienkiewicz Henryk – Krzyżacy
42. Sienkiewicz Henryk – W pustyni i w puszczy
43. Szczygieł Mariusz – Laska nebeska
44. Szklarski Alfred – Tomek w krainie kangurów
45. Tolkien John Ronald Reuel – Hobbit
46. Tuwim Julian – Wielka księga wierszy
47. Urbaniak Michał – Ja, Urbanator
48. Verne Jules – Podróż do wnętrza Ziemi
49. Wańkowicz Melchior – Ziele na kraterze
50. Wicha Marcin – Rzeczy, których nie wyrzuciłem
51. Widzowska-Pasiak Agata – Grzywą malowane
52. Wierzbicki Łukasz – Afryka Kazika
53. Żeromski Stefan – Syzyfowe prace

Audiobooki i filmy – biblioteka w Mierzeszynie

 1. Beręsewicz Paweł – Więcej niż klub  
 2. Borowski Andrzej – Dziewczynka z zapałkami
 3. Brzechwa Jan – Akademia Pana Kleksa
 4. Brzechwa Jan – Bajki Brzechwy dla najmłodszych
 5. Burnett Frances Hodgson – Tajemniczy ogród
 6. Cherezińska Elżbieta – Królowa
 7. Collodi Carlo – Pinokio
 8. Defoe Daniel – Robinson Crusoe
 9. Dickens Charles – Opowieść wigilijna
10. Fredro Aleksander – Zemsta
11. Grimm Jacob – Baśnie braci Grimm (cz. 1)
12. Grimm Jacob – Baśnie braci Grimm (cz. 2)
13. Hemingway Ernest – Stary człowiek i morze
14. Hubertus Jan – Alicja w Krainie Czarów
15. Janczarski Czesław – Miś Uszatek
16. Jaworczakowa Mira – Oto jest Kasia
17. Jurgielewiczowa Irena – Ten obcy
18. Kamiński Aleksander – Kamienie na szaniec
19. Kasdepke Grzegorz – Bon czy ton
20. Kipling Rudyard – Księga dżungli
21. Korczak Janusz – Król Maciuś Pierwszy
22. Korczakowska Jadwiga – Spotkanie nad morzem
23. Lem Stanisław – Bajki robotów
24. Lewis Clive Staples – Lew, czarownica i stara szafa
25. Lindgren Astrid – Bracia Lwie Serce
26. Lindgren Astrid – Dzieci z Bullerbyn
27. Makuszyński Kornel – Awantura o Basię
28. Mickiewicz Adam – Pan Tadeusz
29. Milne Alan Alexander – Chatka Puchatka
30. Molicka Maria – Bajki terapeutyczne
31. Montgomery Lucy Maud – Ania z Zielonego Wzgórza
32. Mull Brandon – Baśniobór
33. Niemczuk Jerzy – Bajki Pana Bałagana
34. Prus Bolesław – Lalka
35. Saint-Exupery Antoine – Mały Książę
36. Sienkiewicz Henryk – Krzyżacy
37. Sienkiewicz Henryk – Ogniem i mieczem
38. Sienkiewicz Henryk – Pan Wołodyjowski
39. Sienkiewicz Henryk – Potop
40. Sienkiewicz Henryk – Quo vadis
41. Sienkiewicz Henryk – W pustyni i w puszczy
42. Szymański Robert – Alibaba i 40 rozbójników
43. Szczygieł Mariusz – Laska nebeska
44. Tolkien John Ronald Reuel – Hobbit
45. Urbaniak Michał – Ja, Urbanator
46. Verne Jules – Dzieci Kapitana Granta
47. Wyspiański Stanisław – Wesele
48. Bajki na dobranoc

KARTA DO KULTURY DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!!!

ZAPRASZAMY DO GRY

NASZE PUBLIKACJE

U ŚW. BARTŁOMIEJA

dkk malee

LICZNIK ODWIEDZIN